Kurumsal

Ambalaj sektörünün üst sıralarını hedefleyen İşlem Makine Kalıp Plastik Ambalaj San. Tic. Ltd. Şti. 35 yıllık tecrübesini gelişen teknoloji ile birleştirerek iç ve dış piyasada aranılan firma olma yolunda ilerlemektedir.

Yaptığı başarılı uygulamalar ve tecrübesi ile müşteri isteklerini anında değerlendirerek her türlü çözümü üretebilecek kapasite ve teknik bilgiye sahip firmamız için sınır yalnızca müşterilerimizin hayal gücüdür.

Profesyonel kadromuz, yenilikçi ve araştırmacı çalışmalarıyla müşterilerimize en kısa sürede, en uygun maliyet ile en iyi hizmet vermek ve firmamızın başarısını en üst düzeye taşımak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Binlerce kalıp imalatı yapan firmamız, müşterilerinden gelen talep doğrultusunda alanında uzman kadrosu ile yeni tasarımlar üretmektedir. Türkiye çapında en çok kalıp üreten firmaların başında olduğumuz konusunda da iddialıyız. Firmamız PET, PS, PVC, ABS, PP ürünlerini işlemektedir.

Gıda, ilaç, kozmetik, otomotiv, tekstil, matbaa gibi pek çok sektöre hizmet vermekteyiz. İhracat yaptığımız ülkelerden bazılarını; İran, Cezayir, Almanya, İsrail, İngiltere, Suriye, Fransa, Belçika, Azerbaycan, Irak, İspanya,  Filistin, Bosna, Libya, Rusya, Portekiz, Hollanda olarak sıralayabiliriz.

 

Whatsapp'dan Sor 1